Скачать Lucen торрент репак от R.G. Механики

0 Lucen скачать торрент от Хаттаба
0
Год выпуска: 2021
Тип Издания: Ещё не вышла
Издатель: Kristian Kebbe
Язык: Мультиязычный, Русский
Таблэтка: Ещё не вышла
Системные требования
ОС: 10
Процессор: Intel Core i3 Quad Core
Оперативная память: 8 GB ОЗУ
Видеокарта: GTX 960
Место на диске: 9000 MB
О игре Lucen R.G. Mechanics
Розробник Крістіан Кеббе анонсував Lucen, пригодницьку гру з відкритим світом, в якій гравці беруть на себе роль хлопчика, який досліджує незвідані землі і бореться з міфічними тваринами в пошуках старих богів, щоб повернути світло в його село. Він буде запущений на ПК через Steam в 2021 році.

Люсен ріпак від Механіки - це пригода в невідомість. Ви граєте за хлопця на ім'я Люсен, і після того, як ваша село таємничим чином оповита темрявою і односельці не прокинутися, ви повинні взяти на себе сміливість відправитися на великі землі за межами села. Озброївшись мечем, цибулею і легендами, що передаються з покоління в покоління, ви повинні відправитися на пошуки допомоги у міфічних старих богів.

По дорозі ви будете подорожувати по середах, які століттями не були порушені цивілізацією - пишним лісах з руїнами вівтарів древнім богам, печер, що зберігає містичні світлові кулі, що підвищують ваші здібності, туманним болотах, зайнятим жахливими істотами, і багато чому іншому.

ключова особливість
Швидкий геймплей Hack 'n' Slash - використовуйте світло своїм мечем і луком, щоб посилити свої атаки.
Опануйте своїм мечем - вивчайте і виконуйте нові комбо або наносите шкоди здалеку з лука. Виділяйте окуляри спеціалізації, щоб зосередитися на одному типі, або розподіліть їх, щоб збалансувати два.
Оповідальна ланцюжок завдань - дізнавайтеся більше про Люсене і світі, в якому він знаходиться, у міру проходження завдань.
Дослідження відкритого світу - досліджуйте кожен куточок відкритого світу, вивчаючи стародавні секрети і знання, а також знаходячи предмети, які допоможуть вам у ваших пошуках.
Динамічні битви - боріться з великими і маленькими монстрами, які зроблять все, щоб запобігти ваше вторгнення на їх землі. Беріть участь в численних битвах з величезними босами і отримаєте доступ до чарівних світловим кулях, які вони захищають.

Скачать Lucen от Механиков:

Скачать торрент GB
Скриншоты материала
Видео Lucen
 

 

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Рекомендуемые материалы